Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2026 Volkswagen Tiguan Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Market Price: | $44,648 |
| Discount: | $6,244 |
| Megalot Price : | $38,404 |
Mileage:13,539 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0265 |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2026 Volkswagen Tiguan Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Market Price: | $44,648 |
| Discount: | $6,244 |
| Megalot Price : | $38,404 |
Mileage:15,534 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0264 |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2026 Volkswagen Tiguan Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Market Price: | $44,648 |
| Discount: | $6,244 |
| Megalot Price : | $38,404 |
Mileage:17,441 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0262 |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2026 Volkswagen Tiguan Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Market Price: | $44,648 |
| Discount: | $6,244 |
| Megalot Price : | $38,404 |
Mileage:16,338 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TU0263 |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2025 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCrew 5 ft. box
| Market Price: | $55,816 |
| Discount: | $6,412 |
| Megalot Price : | $49,404 |
Mileage:11,274 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT-233A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
| Market Price: | $50,313 |
| Discount: | $3,516 |
| Megalot Price : | $46,797 |
Mileage:24,761 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-023A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
| Market Price: | $36,313 |
| Discount: | $5,909 |
| Megalot Price : | $30,404 |
Mileage:1,656 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TU0285 |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2025 Volkswagen ID. Buzz 1st Edition 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
| Market Price: | $76,813 |
| Discount: | $2,016 |
| Megalot Price : | $74,797 |
Mileage:6,208 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-443A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Malibu LS w/1LS 4dr Sedan
| Market Price: | $28,816 |
| Discount: | $8,019 |
| Megalot Price : | $20,797 |
Mileage:49,875 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TU0267 |
| City: | Calgary |
Our 2024 Chevrolet Malibu LS Sedan is made to meet your needs with impressive features and a fantastic Lakeshore Blue Metallic design! Motivated by a TurboCharged 1.5 Litre 4 Cylinder that provides 163hp, matched to a CVT for confidently keeping ahead of traffic. Refined
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...









