Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2025 Jeep Compass Sport 4dr 4x4
| Megalot Price : | $31,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:14,716 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | L635 |
| City: | Calgary |
| Megalot Price : | $39,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:17,335 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26J099A |
| City: | Calgary |
2025 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
| Megalot Price : | $68,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:102 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | H20592 |
| City: | Calgary |
Powered by a 6.4L GAS engine paired to an AUTOMATIC transmission and FOUR-WHEEL Drive powertrain. This Vehicle seats.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspecti.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 5500 Chassis Tradesman/Big Horn 4x4 Crew Cab
| Megalot Price : | $92,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:100 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | H20580 |
| City: | Calgary |
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Reconditioning records, and a free CarFax History.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 5500 Chassis Tradesman/Big Horn 4x4 Crew Cab
| Megalot Price : | $92,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:225 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | H20668 |
| City: | Calgary |
2024 Chevrolet TrailBlazer RS 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $34,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:47,592 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26T174A |
| City: | Calgary |
Powered by a 1.3L engine paired to a 9-speed auto transmission and All Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Recond.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Grand Caravan SXT Front-Wheel Drive Passenger Van
| Megalot Price : | $37,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:47,680 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | L638 |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L PENTASTAR V6 engine paired to a 9-speed automatic transmission and FRONT Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complet.....Read MoreLire la suite
2024 Dodge Durango SRT 392 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $76,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:45,376 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25J048A |
| City: | Calgary |
Powered by a 6.4L SRT HEMI V8 engine paired to an 8-SPEED TorqueFlite automatic transmission and AWD Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to co.....Read MoreLire la suite
2024 Dodge Durango GT 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $44,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:20,983 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | L642 |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L Pentastar VVT V6 engine paired to an 8-SPEED transmission and AWD Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspectio.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










