Used Jeep Wrangler for Sale in Calgary
| Megalot Price : | $39,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:17,335 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26J099A |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L Pentastar V6 engine paired with a 6-speed manual transmission, 4X4 Wheel Drive. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC .....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Wrangler Sport 2dr 4x4
| Market Price: | $51,153 |
| Discount: | $4,163 |
| Megalot Price : | $46,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:20,300 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26J073A |
| City: | Calgary |
Powered by a 2.0L 4CYL TURBO engine paired to an AUTOMATIC transmission and FOUR Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspecti.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Wrangler Rubicon 4dr 4x4
| Market Price: | $59,999 |
| Discount: | $2,009 |
| Megalot Price : | $57,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:11,702 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26J036A |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L Pentastar VVT V6 engine paired to an 8-speed transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC .....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
| Market Price: | $49,937 |
| Discount: | $4,947 |
| Megalot Price : | $44,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:5,322 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B20838 |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L Pentastar VVT V6 engine paired to a 6 Speed MANUAL transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Wrangler Sahara 4dr 4x4
| Megalot Price : | $47,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:60,498 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26J026A |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L V6 engine paired with an 8-speed automatic transmission, 4 Wheel Drive. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Recondi.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wrangler Sahara 4dr 4x4
| Market Price: | $43,880 |
| Discount: | $3,890 |
| Megalot Price : | $39,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:27,857 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25J037A |
| City: | Calgary |
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection, Reconditioning records, and a free Carfax history report. Indepen.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
| Market Price: | $38,834 |
| Discount: | $3,844 |
| Megalot Price : | $34,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:73,957 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25J217A |
| City: | Calgary |
Powered by a 3.6L PENTASTAR VVT V6 engine paired to an 8-speed transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC ins.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
| Market Price: | $42,887 |
| Discount: | $2,897 |
| Megalot Price : | $39,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:54,505 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B20806 |
| City: | Calgary |
Powered by a 2.0L DOHC TURBO engine paired to an 8-speed transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspec.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wrangler Rubicon 4dr 4x4
| Market Price: | $49,129 |
| Discount: | $4,139 |
| Megalot Price : | $44,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:66,675 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B20839 |
| City: | Calgary |
Powered by a 2.0L DOHC I4 DI turbocharged engine paired to an 8 Speed Automatic transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










