Used Hyundai for Sale in Calgary
2025 Hyundai Kona 2.0L Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $28,797 |
Listed price does not include GST
Mileage:36,562 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0468 |
| City: | Okotoks |
2025 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
One Owner | All-Wheel Drive | FC-AA
| Market Price: | $36,990 |
| Megalot Price : | $34,495 |
Listed price does not include GST
Mileage:5,145 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B89110 |
| City: | Okotoks |
This White 2025 Hyundai Tucson Preferred is a nearly new SUV that has just arrived at our dealership with only 5,142 km on the odometer. It offers a modern design and advanced technology, providing a fantastic opportunity to own a current-model-year vehic
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
3.8L, SUNROOF, BACKUP CAMERA/ SENSOR, NAVIGATION, 7 PASSENGERS, POWER LIFTGATE, REMOTE START, NO ACCIDENTS
| Market Price: | $50,990 |
| Megalot Price : | $48,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:59,745 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T-696A |
| City: | Calgary |
This 2024 Hyundai Palisade is for sale today.
Big enough for your busy and active family, this Hyundai Palisade returns for 2024, and is good as ever. With a features list.....Read MoreLire la suite
2023 Hyundai Kona 2.0L Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $24,907 |
Listed price does not include GST
Mileage:30,400 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7629A |
| City: | Calgary |
Book a test drive and come into South Centre Volkswagen today, or call us at (403)255-6681 to speak with one of our Sales Consultants.
Â
Follow our social media channels for Volkswagen news, dealership promotions, and vehicle highlights! Facebook & Instagr
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Kona 1.6T N Line 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $26,788 |
Listed price does not include GST
Mileage:65,986 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | ST-451A |
| City: | Calgary |
Book a test drive and come into South Centre Volkswagen today, or call us at (403)255-6681 to speak with one of our Sales Consultants.
Â
Follow our social media channels for Volkswagen news, dealership promotions, and vehicle highlights! Facebook & Instagr
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Santa Cruz Preferred All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $29,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:68,006 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B20475 |
| City: | Calgary |
Powered by a 2.5L 4 CYL TURBO engine paired to an AUTOMATIC transmission and FOUR Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC.....Read MoreLire la suite
2023 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $26,797 |
Listed price does not include GST
Mileage:67,476 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0466 |
| City: | Okotoks |
2022 Hyundai Santa Fe ESSENTIAL 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $22,999 |
Listed price does not include GST
Mileage:92,135 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | A20484 |
| City: | Calgary |
Powered by a 2.5L 4 CYLINDER engine paired to an 8 SPEED SHIFTRONIC AUTOMATIC transmission and ALL Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a.....Read MoreLire la suite
2022 Hyundai Santa Fe Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $26,397 |
Listed price does not include GST
Mileage:125,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0464 |
| City: | Okotoks |
Loading More Vehicles ...










