Used Honda CR-V for Sale in Calgary
2026 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SAVE ON THIS DEMO UNIT!
| Megalot Price : | $49,797 |
Listed price does not include GST
Mileage:425 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0523 |
| City: | Calgary |
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Heated Front Seats / Back-up Camera
| Market Price: | $45,697 |
| Megalot Price : | $44,197 |
Listed price does not include GST
Mileage:14,157 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0887SL |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2025 Honda CR-V LX 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Heated Front Seats / Back-up Camera
| Megalot Price : | $40,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:13,459 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0871SL |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 190 H.....Read MoreLire la suite
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Market Price: | $45,697 |
| Megalot Price : | $44,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:13,504 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0878SL |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $44,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:11,571 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SQ0872SL |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:40,749 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0688A |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 190.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $42,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:46,997 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0514A |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:23,169 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0743A |
| City: | Calgary |
2022 Honda CR-V Touring 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Market Price: | $35,697 |
| Megalot Price : | $34,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:89,913 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0589A |
| City: | Calgary |
1.5L 4 Cylinder | .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










