Used Audi for Sale in Calgary
2025 Audi New Q5 2.0T 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
| Market Price: | $60,907 |
| Discount: | $8,110 |
| Megalot Price : | $52,797 |
Listed price does not include GST
Mileage:20,348 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | KU0471 |
| City: | Okotoks |
2025 Audi New Q5 2.0T 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
One Owner | Low KMs | Clean Carfax
| Market Price: | $54,995 |
| Discount: | $2,000 |
| Megalot Price : | $52,995 |
Listed price does not include GST
Mileage:13,180 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B89150 |
| City: | Okotoks |
This White Audi Q5 Progressiv is a nearly new luxury SUV that has just arrived at our dealership. It shows just 11,000 km on the odometer and offers a fantastic opportunity to own a late-model Audi that has been kept in excellent condition. This vehicle h
.....Read MoreLire la suite2022 Audi S3 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
| Market Price: | $37,653 |
| Discount: | $1,865 |
| Megalot Price : | $35,788 |
Listed price does not include GST
Mileage:89,893 km
| Body Style: | Sportscar |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU7755A |
| City: | Calgary |
Book a test drive and come into South Centre Volkswagen today, or call us at (403)255-6681 to speak with one of our Sales Consultants.
Â
Follow our social media channels for Volkswagen news, dealership promotions, and vehicle highlights! Facebook & Instagr
.....Read MoreLire la suite2021 Audi Q3 45 Progressiv 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
| Market Price: | $31,813 |
| Discount: | $3,016 |
| Megalot Price : | $28,797 |
Mileage:100,471 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-407A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2018 Audi Q5 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
| Market Price: | $26,813 |
| Discount: | $3,016 |
| Megalot Price : | $23,797 |
Mileage:144,972 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-379A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2015 Audi Q5 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
| Megalot Price : | $17,999 |
Listed price does not include GST
Mileage:157,832 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | A21041 |
| City: | Calgary |
Loading More Vehicles ...






