Used Subaru Crosstrek for Sale in Calgary
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-188A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT-244A |
| City: | Calgary |
.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $36,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:59,660 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0476A |
| City: | Calgary |
Used 2024 Subaru Crosstrek Limited SUV for Sale in Calgary at Village Honda
2.5L 4 Cylin.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




