Used Honda CR-V for Sale in Calgary
2024 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:40,749 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0688A |
| City: | Calgary |
Used 2024 Honda CR-V EX-L SUV for Sale in Calgary at Village Honda
1.5L 4 Cylinder | 190.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Megalot Price : | $42,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:46,997 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0514A |
| City: | Calgary |
Used 2024 Honda CR-V Sport SUV for Sale in Calgary at Village Honda
1.5L 4 Cylinder | 19.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Megalot Price : | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:23,169 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0743A |
| City: | Calgary |
Loading More Vehicles ...




