Used Jeep for Sale in Calgary
2022 Jeep Cherokee Altitude 4dr 4x4
| Megalot Price : | $32,999 |
Listed price does not include GST
Mileage:42,370 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A20915 |
| City: | Calgary |
2022 Jeep Grand Cherokee L Summit 4dr 4x4
| Megalot Price : | $49,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:54,616 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B20904 |
| City: | Calgary |
2022 Jeep Grand Wagoneer Series III 4dr 4x4
| Megalot Price : | $67,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:67,205 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B20909A |
| City: | Calgary |
Our 2022 Jeep Grand Wagoneer Series III 4X4 masters every mile and takes on any terrain with a deluxe Diamond Black Crystal Pearlcoat design! Motivated by a 6.4 Litre HEMI V8 delivering 471hp to an 8 Speed Automatic transmission for nearly unstoppable capability. This Four W.....Read MoreLire la suite
2022 Jeep Wagoneer Series II 4dr 4x4
| Megalot Price : | $54,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:86,194 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25J226A |
| City: | Calgary |
2022 JEEP WAGONEER SERIES II 4x4 FOR SALE IN CALGARY, AB
Powered by a 5.7L V8 engine with eTorque engine paired to an 8-SPEED transmission and 4x4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complet.....Read MoreLire la suite
Powered by a 5.7L V8 engine with eTorque engine paired to an 8-SPEED transmission and 4x4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 7.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complet.....Read MoreLire la suite
2022 Jeep Wrangler Unlimited Sport 4dr 4x4
| Megalot Price : | $46,990 |
Listed price does not include GST
Mileage:33,037 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A19989A |
| City: | Calgary |
2022 JEEP WRANGLER SPORT S FOR SALE IN CALGARY, AB
Powered by a 3.6L Pentastar engine paired to an 8-speed transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection,.....Read MoreLire la suite
Powered by a 3.6L Pentastar engine paired to an 8-speed transmission and 4X4 Wheel Drive powertrain. This Vehicle seats 5.
You can expect all of our Pre-Owned vehicles to come with a complete AMVIC inspection,.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





